Leden 2012

O-la-la :D

25. ledna 2012 v 20:05 | Urine
O-la-la :D
Takže jsem tu po dlouhé době, ale jenom vám oznámit pár věcí ;) A pak zase poletím a dlouho nepřijdu ;)
1,věc: Tento měsíc na blog nepřibyde zřejmě žádný článek. Není čas a ani nálada, tak snad až v únoru. Uvidím.
2.věc: Asi, znovu opakuji ASI udělám videoodpověd, ale musíte mi napsat co nejvíce otázek do 3.února, protože jedu k babičcce a mám u ní foťák, tak to hned natočím u ní když se budu nudit, ale musíte mi napsat otázky ;)
To by tak asik bylo vše ;) No teda doufám ;) Tak se mějte a ať se vám daří vě škole a O-la-la :D

Kontrola Affs

12. ledna 2012 v 14:34 | Urine

Tak jsem omrkla všechny blogy, které se zapsali, že chtějí být AFFS. Trošku jsem je protřídila :) Z 13 mi jich zbylo 10. Myslím že jich zbylo dost a ani jsem jich moc nevihodila. Prosím, aby jste se nezlobili, že jsem vyhodila právě vás. Mám k tomu důvody a ty se dozvíte v c.č.. Koukněte na celý článek a zjistěte, zda jsem si vás nechala nabo ne :)

Oddělovače do VGS

9. ledna 2012 v 19:16 | Urine

ODDĚLOVAČE DO VGS

Tak jsem v jedné soutěži a za úkol jsme měli vyrobit sadu tří oddělovaču, ale tak, aby se blogerce hodili k layoutu....Jelikož já oddělovače moc neumím, nejsou nejhezčí, ale myslím že bych mohla mít šanci :)
Tak tady je máte....oddělovače naleznete v c.č..

Náběr AFFS

8. ledna 2012 v 18:34 | Urine

A je tu velký náběr AFFS.
AFFS jsem sice mít nechtěla, ale přeci je dobré mít nějaké blogy, které na tvůj blog chodí pravidelně :)

Pravidla:

1, Na můj blog budeš chosit alespoň dvakrát týdně
2, Budeš se vyjadřovat k tématu, a nebudeš psát Obíhám


Přihláška:

1, přezdívka
2, blog

Nail design 01.

7. ledna 2012 v 18:26 | Urine |  Nehty
Tak a máme tu první nail design. Nalezla jsem na wehertit nějaké nail designy a graficky poupravila. Vybrala jsem pouze, ty co se mi líbili. Jen vás chci upozornit, že to dělám poprvé a vy to umíte určitě líp, tak se mi prosím nesmějte. Nail design naleznete v c.č..

Škola.....Fuck!!

5. ledna 2012 v 19:30 | Urine |  diary
Škola, škola, a zase jenom škola. Ano, díky škole nestíhám nic a to jste si na blogu určitě všimly. No víte, je to sice jen pololetní vysvědčení, ale jsem v 8 třídě, a vysvědčení z 8 se posílá na přihlášce na školu, no a na škole, kam chci jít musím mít průměr ze známek při nejhorším za 2, tak musím zabrat. Sice s tou školou nejsem uplně rozhodnutá, ale dobrý známky se budou hodit vždy.
Mojí malé aktivity na blogu jste si určitě stihli všimnout. Moje nepřítomnost byla poznamenána dost i na Toplistu. Dlouho jsem pracovala na tom, abych měla Toplist kolem 30 za den. Podařilo se mi to, to ano, dokonce někdy i kolem 40, ale teď najednou to kleslo na maximalně 10 lidí za den. Budu nad tím muset zapracovat, ale asi až po vysvědčení, čili v únoru :)

Sjednocení autorských blogů

2. ledna 2012 v 16:05 | Urine

Sjednocení autorských blogů

Cílem tohoto projektu bude, sjednotit všechny blogy, na kterých nalezneme tvorbu majitele daného blogu. jednoduše řečeno, chci sjednotit všechny autorské blogy. Více v celém článku.