Výsledky 1.kola a zadání 2.kola

12. listopadu 2011 v 13:57 | Vitamínová K*
Tak a máme tu výsledky prvního kola o nejoriginálnější komentář.
Čti dál a dozvíš se jak jsi dopadl/a.

welovekyanid

Pěkně napsaný článek! ;-) Nespravedlnost je podle mě i to, jak se (bílí) lidi chovaj k Romům. Vždycky když se bavíme ve třídě na tohle téma, většina kluků na ně nemá moc dobrý názor. Podle mě jsou ale ,,bílí,, někdy horší jak Romové ;-). Já sama znám takovou rodinku,a musím říct, že hodnější lidi snad neznám :-).
hodnocení:
Délka komentáře: dobrá 10/10...1b
Tvůj názor: napsala jsi 10/10.....1b
Formulace komentáře: používáš moc smajlíků, někdy i nejsou potřeba 9/10.....0,9b
celkem: 2,9/3 bodů

Opz!!
Jo máš naprostou pravdu! Nespravedlnost je opravdu nespravedlivá :-) Já se s ní už několikrát setkala. Já nemám ráda nespravedlnost i v TV :-) Proště nespravedlivost neni vůbec dobrá věc. Ve středověku mi nejvíc přišla nespravedlnost, že nejvíce dostal prvorozený syn. Ale je to tak, to je život.
Hodnocení:
Délka komentáře: dobrá 10/10.....1b
Tvůj názor: svůj názor jsi napsala, ale jen stručně, ale protože jsi připsal několik dalších případů máš 10/10....1b
formulace komntáře: používáš smajlíky, když není potřeba 9/10...0,9b
celkem: 2,9/3

♥Lucin♥

Co podle vás znamená slovo nespravdlnost? Já myslím, že slovo nespravedlnost je také slovo, kterým se v poslední době hodně plýtvá. Hodně lidí to vztahuje v dnešní době i na sebe. Třeba si myslí, že celý svět je proti němu, řekne to je nespravedlivé, ale při tom si neuvědomí vinu na své straně. Takže si myslím totéž co ty o tomto výrazu.
hodnocení:
Délka komentáře: dobrá 10/10....1b
Tvůj názor: napsala jsi 10/10
Formulace komentáře: použila jsi do komentáře i otázku, na kterou jsem se vás tázala.což nebylo potřeba 9/10...0,9
Celkem: 2,9

Jimaiiii iiiiamiJ

Je to pro mě něco, co je odporné.Třeba, když se někteří lidi povyšují. Např. Do práce nastoupí muž a žena. MUŽ - dostane 23.000,- ale žena? ŽENA - dostane za tu samou práci 20.000 (příklad) a nezmůže nic, protože je "jen" žena .. To mi vážně vadí!Vždyť, když někdo jede v nečem společně, tak by měl mít stejné podmínky, no ne? :-!
hodnocení:

Délka komentáře: dobrá 10/10...1b
Tvůj názor: napsala jsi 10/10...1b
Formulace komentáře: zapomínáš na mezery za tečkami a tak 9/10...0,9b
Celkem: 2,9/3

K.

No, už když jsem se přihlašovala, tak jsem přemýšlela, jak komentáře budu psát, jestli vtipné, ale nepradivé, nebo nudné, ale pravdivé? No, asi jsem se rozhodla k druhý možnosti Takže článek se mi nelíbí. Je to hrozná blbost, protože na spravedlnost můžeš napsat tolik věcí, a ty jsi se zaměřila hlavně na práci - doma a ve škole, ach jo.
hodnocení:
Délka komentáře: jelikož je v komentáři to co se netýká článku, tak je komentář kratší než měl být 5/10...0,5
Tvůj názor: je tu pouze názor na článek a né na dané téma 5/10...0,5
Formulace komentáře: Hrozná! V komentáři pouze nadáváš a ješte ke všemu na pravý opak článku. 0/10...0,0
Celkem: 1/3

Dragell

Nespravedlnost nás bohužel obklopuje dnes a denně a já s ní žiji, ať již ve škole jsem dostávala napomenutí nespravedlivě za ostatní žáky (prostě omyl učitelů) nebo doma, kde bratr, ať udělá cokoliv, já to po něm schytám a musím uvést do původního stavu. Dobře, jsem dospělá narozdíl od něj, ale abych mámě kupovala hrnce, protože on je připálil? Je to velmi nespravedlivé. A o tom, co se točí kolem mě a bratra bych mohla mluvit donekonečna, protože je to dnes a denně :( Nespravedlnost je bohužel mým denním chlebem, což, když nad tím teď tak přemýšlím, není dobré. Ještě že jsem tak velký optimista a na vše se snažím dívat v dobrém :) Jinak mluvíš zde, že se nespravedlnost nemá využívat ve spojitosti se známkami ve škole - budu s tebou nesouhlasit. Žádný učitel není nestranný, má žáky rozškatulkované na špatné a dobré a ačkoliv by oba typy žáků napsaly stejně test, vždy budou lépe hodnoceni ti, které má učitel zafixované jako dobré či je má dokonce v oblibě. Známky jsou proto vždy nespravedlivé, jedině snad pak bodový systém na vysokých školách během semestru, kdy body získává nějaký tvůj identifikační kód, tudíž s tím velkým počtem studentů, které si nikdy přednášející nezapamatuje, pak také navíc nebude tušit, kdo je který kód, a tak jsou testy hodnoceny spravedlivě. Já si myslím, že jsi se k této problematice vyjádřila dosti, ale nebála bych se na to ještě blíže podívat a rozepsat se :)
hodnocení:
Délka komentáře: Wow :) 38 řádků v oknu na komentáře místo maximálních 10 :) nevadí :) 10/10..1b
Tvůj názor: Je tam :) A pěkně napsaný :) 10/10....1b
Formulace komentáře: Super :) 10/10...1b
Celkem: 3/3...Jediná :)
Celkem bodů:
welovekyanid: 2,9
Opz!! :2,9b
♥Lucin♥:2,9b
Jimaiiii iiiiamiJ: 2,9b
K.: 1b
Dragell: 3b

POD PEREXEM NAJDETE ZADÁNÍ DRUHÉHO KOLA


Váš úkol:

Tentokrát bude vaším úkolem odpovědět pouze JEDNOU větou na každou otázku a následně domyslet originální pokračování příběhu, ale maximálně DVĚ věty.

Do kdy:

Jelikož je dnes sobota, tak vám dám čas do pátku 18.11.2011, ale pokud to stihnete dříve, bude soutěž ukončena dříve.

Otázka, která nebude započtena do souteže

Chtěla bych vás poprosoit aby jste mi na začátek, nebo na konec komentáře napsali, kolik by jste chtěli kol této soutež, když jedno kolo bude trvat přibližě týden.

ČLÁNEK, KTERÝ JE PRO DRUHÉ KOLO SOUTEŽĚ

Příběh- Rodina Voňavých

Eva s Martinem byli v kuchyni a obědvali. Martin jídlo házel všude okolo a Eva z něho měla nervy na pochodu. Vůbec nechtěl jíst a už vůbec nechtěl poslouchat.
Tereza seděla ve školní lavici a namáhala svoje mozkové buňky při hodině zeměpisu ,který tak nenávidí.
Vašek sedí za volantem kamionu a je na cestě do Holandska. S kamionem jezdí opravdu často a proto doma bývá pouze na výkendy. Sice má velký plat , ale k čemu mu to je když stále někam cestuje.
Eva s Martinem už konečně dojedli a proto si jdou s Martinem lehnout. Jakmile Martin usl, Eva šla umývat nádobí. Přesto, že mají pěněz dost, myčku nemají. Proč? To nikdo neví. Snad jen Eva a Vašek.
Tereze odzvonila poslední hodina a mohla jít konečně domů. Jelikož byl pátek , tak měla před sebou dva dny volna a mohla zase tvořit ty její doplňky a jiné serepetičky.
Dokud Martin spal, šla Eva s Terezou uklízet byt, protože má večer přijet Vašek, tak aby přijel do čistého a uklizeného bytu.
Když Eva s terezou uklízeli, venku se setmělo a čas tak rychle utekl, že už bylo půl desáté a Martin stále spal a Tereza šla taky.
Všichni čtyři se vzbudili ráno kolem somé hodiny a sešli se u snídaně. Tereza poznala na rodičích že jí něco tají. Přemýšlela co to může být ale nic jí nenapadlo. Když v tom Eva a Vašek začli: Děti naše, musíme vám něco moc důležitého říct. Na chvíli se odmlčeli a pokračovali. Budeme ......
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama