SONK- 1.kolo

8. listopadu 2011 v 12:32 | Vitamínová K*
Tak a je tu první kolo soutěže o nejlepší komentář :)
(Název soutěže jsem trochu pozměnila, protože nejdelší komentář byl trochu nesmysl)

Soutěžící:

Soutěžících opravdu není moc, ale ani málo, mohu být ráda že se vůbec někdo přihlásil. Nejvíce jsem ale ráda, že se přihásila Dragell. Opravdu děkuji moc.

Váš úkol:

V 1.kole této soutěžě bude vaším úkolem napsat nejoriginálnější komentář ke článku který naleznete pod perexem, ovšem komentář musí být dlouhý minimálně pět řádků v oknu na komentáře a maximálně 10 řádků v oknu na komentáře.

Do kdy:

Nad tímto jsem dosti přemýšlela a nakonec jsem řekla že vám dám čas do pátku 11.11.2011 (čarovné datum :)) a pokud to zvládnete dříve, soutěž bude ukončena dříve. Záleží to jen na vás. Jo a pokud někdo nebude mít čas a oznámí mi to tak já uvážím zda soutěž prodloužím nebo ne.


Článek který budete komentovat:

Na toto téma bych mohla psát celé slohy, ba i knihy. Spoustu nespravedlnosti jsem prožila, prožívám a určitě ještě prožiji.V tomto článku se dozvíte co to slovo vlastně znamená a kdy je vhodné ho použít a nepoužívat. Už jsem se setkala se spousty lidmi, kteří toto slovo používají vcelku často a kolikrát ho používají i když by neměli. Zřejmě nevědí co to slovo vlastně znamená
Co to vlastně je ta nespravedlnost?
Nespravedlnost je třeba to, že když máš sourozence a ten sourozenec nic nedělá, celé dny sedí na pc a ty musíš pomáhat v domácnosti a velmi často ti nezbyde čas na tebe.
Daslším příkladem nespravedlnosti je třeba to, že ve škole je jeden chytrý žák a učitl/ka , když rozdává zadání projektu, řekne tomu chytrému žákovi, že on ho dělat nemusí. (spolužáci moji, nenarážím na nikoho od nás ze třídy!)
Kdy slovo nespravedlnost použít a kdy ne??
Slovo nespravedlnost lze užít tehdy, zda se týká podobného, nebo stejného případu, který je výše uveden.
Slovo nespravedlnost nepoužívej tehdy, když třeba dostaneš špatnou známku z testu a soused dostane jedničku. To opravdu není nespravedlnost. To je pouze tvoje chyba že jsi se na test dobře nepřipravil.
Toto slovo také nepoužívej tehdi, když třeba prohraješ v nějaké hře. Znám spoustu lidí, kteří když prohrají prohlásí: To je nefér!. Tuto větu umí říct jen člověk kterej neumí prohrávat. Proto taky platí jedno moje přísloví: Neumíš prohrávat? Nehrej!

Co podle vás znamená slovo nespravdlnost?

Tento článek jste na mém blogu již mohli vidět, ale mě se hodil k této soutěži.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama