Peřdposlední výsledky souteže...

19. listopadu 2011 v 15:17 | Vitamínová K*
TAk a je tu poslední, třetí kolo souteže a sním i výsledky 2.kola

VÝSLEDKY:

 opz!!!!
Budeme...se stěhovat, protože váš otec si našel novou práci v Německu, sice jako kamioňák, ale bude jezdit jen v okolí 100km a bude mít větší plat. Snad vám to nevadí budete chodit do školy u hranic Česka a Německa a učí se tam v čestině a německy umíte základy, tak se snad s tím vyrovnáte.
Můj názor:
Nápad: Nějak tak jsem to myslela jen ty jsi to ještě trošku poupravila :) Super :) 10/10...1b
Délka: správná :) Super :) 10/10...1b
Celkem: 2/2b
 
Jimaiiii iiiiamiJ
Budeme kupovat myčku, protože se už mamince nechce mít nádobí v ruce a už bylo na čase. Neměli jsme ji, protože jsem byl pořád na cestách a nebyl čas, ale teď se to změní, jsem doma, a tak jí dnes půjdeme koupit.
Můj názor:
Nápad: Nápad to byl dobrý :) TAky jsem to chtěla v dalším díle zpracovat, ale předtím ještě neco bylo :) 10/10...1b
Délka: Správná :) 10/10...1b
Celkem: 2/2b

Dragell 
Budeme se muset uskromnit, protože táta vzal jinou práci. Učinil tak, aby mohl trávit více času s námi a vaším novým sourozencem," pohladila si bříško.
Můj názor:
Nápad: Supr :)To tam taky bude :) Dala jsi mi lepší inspiraci :) 10/10...1b
Délka: Správná :) 10/10...1b
celkem: 2/2b

welovekyanid
Neposlali !

♥Lucin♥
Neposlala !

K.
Neposlala !

Bodování:

Jméno1.kolo2.kolo
Welovekyanid2,9/30/2...neposlali
Opz!!!2,9/32/2
♥Lucin♥2,9/30/2...neposlala
Jimaiiii iiiiamiJ
2,9/32/2
K.1/30/2...neposlala
Dragell3/32/2

ZADÁNÍ 3.KOLA NALEZNETE POD PEREXEMVáš úkol:

Přečíst si celý článek a udělat vše co po vás chci, a to co po vás chci naleznete v článku :)

Do kdy:

TAk dám vám tentokrát méně než týden. Dejme tomu že do 24.11.2011.

ČLÁNEK PRO POSLEDNÍ KOLO SOUTĚŽEE
I
V

SPORT, KTERÝ JSEM SI ZAMILOVALA

Jak jsem na tento sport přišla?
Asi od první třídy jsem chodila tancovat, ale měli jsme hroznou učitelku. * Chodil/a nebo chodíš tancovat? * Tancovala jsem do čtvrté třídy a potom už mě to nebavilo. * Pokud tancuješ nebo jsi tancoval/a jak dlouho? * Protože jsem sportovní typ, tak jsem se nemohla jen tak válet doma a zjistila jsem si na nástěnce města jaké jsou ve městě provozované sporty. Nalezla jsem jich tam spousty, ale nejvíce mě zaujal ORIJENTAČNÍ BĚH. * Děláš nějaký sport? * Zjistila jsem si kdo to vede a začala chodit na tréninky a časem jezdit i na závody.
Co to je ten orijentačí běh (OB) ?
Tento sport spousta lidí nezná, ale i tak ho spousta lidí dělá. Jak vám to stručně a jednoduše popsat? No tak jediné co vám k tomu asi řeknu je to, že je to běhání v lese s mapou a buzolou (kompasem). * Víš co je to mapa a buzola :D ? * Běhaté od lampionku k lampionku (lampionky jsou bílo-oranžové, takže jsou dobře vidět) až do cíle a pomocí tzv. čipu si měříte čas. * Znáš tento sport? * Běhá se v jednotlivých kategorií které se dělí na holky (D-děvčata) a kluky (H-hoši) a dále se to dělí podle věku. Orijentační běh běhají jak pětileté děti, tak osmdesátiltí důchodci.
Dobré jsou i soustředění.
Někdo nechodí nejen na tréninky, ale jezdí i na soustředění, třeba já ano. * Jezdíš na nějaká soustředění? * Nejlepší je asi soustředění letní, které je na jeden celý týden a většinou bývá pěkné počasí. Konají se i třídení soustředění, ale ty bývají na jaře a na podzim a jsou zaměřena především pro děti. * Na jaká soustředění jezdíš? * Na soustředění bývají dva tréninky deně a čekají na vás i různé hry a souteže.
A to se běhá jen tak?
Ano. Jen běháš po lese a hledáš lampionky. Ovšem pokud se dobře umístíte tak vás čeká třeba i malá odměna. * Jaké jsou podle tebe ceny? * Odměna však, ale většinou byvá pro věkové rozmezí 5-18 let. Někdy i pro starší.
Chceš taky běhat, nebo to jen zkusit?
Jako první si určitě zjistit kde neblíž tvé obce se nachází nějaký OB klub, ale pokud si nevíš rady klidně mi napiš a já ti ráda poradím nějaký najít. * Zkusíš tento sport? * Zjisti si kdy kde jsou tréninky a jestli se tam máš jak dostat. NA nějaký trénink si určitě zajdi a popros tenéra/-ku aby tě s tímto sportem seznámil a třeba tě to začne bavit a budeš jezdit na závody jako já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama