Srpen 2011

Zase mě tu máte.....

30. srpna 2011 v 14:37 | Vitamínová K*
Tak mě tu zase máte.
Na soustředění to bylo super, u babičky taky, ale u tety to bylo nejlepší :)
JInač ve čtvrtek už škola :( chjoo, se mi tam vůbec nechce.
Jinak teď mě chytli náramky přátelství tak pletu a pletu :) Už umím asi tři druhy a scháním další návody :) Pak vám sem dám třeba ukázku :)
Scháním nějakého grafika,který by na tento blog udělal design....našel by se někdo??
Tak já frčím páčko :)

První design ...

19. srpna 2011 v 16:33 | Vitamínová K*
Tady máte první ukázku mého designu.
Spokojenost: Na to že tento design patří mezi mé první, tak jsem si ním spokojená.
Doba trvání: asi tak 2 hodiny.....
program: Myslím že to byl Adobe photoshop cs3 a musím uznat že je celkem na prd.....
Chceš tento design??
V případě zájmu o tento design piště prosím do komentářů. Prosím zadejte i e-mail abych se vám mohla ozvat a domluvit se na důležtých informacích.

Netýrejte zvířata !

18. srpna 2011 v 16:35 | Vitamínová K*
Dnes kolem dvanácté hodiny náš soused mlátil naše malé koťátko holí,ale proč?? Proč to dělal?? Prý proto že jejich pes na něho štěkal. Kotě teď špatně chodí a pes stejně štěká! Nejraději bych tomu sousedovi něco udělala! Fakt jako! To koťě si to nezaslouží!
Tento článek jsem sem napsala právě proto. Chtěla bych tem němejm tvářím nějak pomoci. Vyhledala jsem několik stránek kde se můžete podepsat k peticím. Já osobně jsem se podepsala. Adresy petic naleznete po kliknutí na ikonky na konci stránky.
Také se můžete podepsat pod tento článek:
1) jméno-přezdívka
2) blog-web
3) máš nějaké zvířátko? Jaké?
4) Co si o tom myslíš?
5) Podepsal-a jsi se k peticím?
6) Znáš ještě nějakou jinou stránku s peticí? Jakou?
7) Dala jsi si na blog ikonky?

NETESTUJTE NA NĚMÝCH TVÁŘÍCH

NETÝREJTE JE!


kapitola 1.-Rodina Voňavých

17. srpna 2011 v 7:00 | Vitamínová K*
Eva s Martinem byli v kuchyni a obědvali. Martin jídlo házel všude okolo a Eva z něho měla nervy na pochodu. Vůbec nechtěl jíst a už vůbec nechtěl poslouchat.
Tereza seděla ve školní lavici a namáhala svoje mozkové buňky při hodině zeměpisu ,který tak nenávidí.
Vašek sedí za volantem kamionu a je na cestě do Holandska. S kamionem jezdí opravdu často a proto doma bývá pouze na výkendy. Sice má velký plat , ale k čemu mu to je když stále někam cestuje.
Eva s Martinem už konečně dojedli a proto si jdou s Martinem lehnout. Jakmile Martin usl, Eva šla umývat nádobí. Přesto, že mají pěněz dost, myčku nemají. Proč? To nikdo neví. Snad jen Eva a Vašek.
Tereze odzvonila poslední hodina a mohla jít konečně domů. Jelikož byl pátek , tak měla před sebou dva dny volna a mohla zase tvořit ty její doplňky a jiné serepetičky.
Dokud Martin spal, šla Eva s Terezou uklízet byt, protože má večer přijet Vašek, tak aby přijel do čistého a uklizeného bytu.
Když Eva s terezou uklízeli, venku se setmělo a čas tak rychle utekl, že už bylo půl desáté a Martin stále spal a Tereza šla taky.
Všichni čtyři se vzbudili ráno kolem somé hodiny a sešli se u snídaně. Tereza poznala na rodičích že jí něco tají. Přemýšlela co to může být ale nic jí nenapadlo. Když v tom Eva a Vašek začli: Děti naše, musíme vám něco moc důležitého říct. Na chvíli se odmlčeli a pokračovali. Budeme ......
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
otázky pro vás:
1,Líbil se vám příběh?
2,Proč nemají myčku?
3,Co bude rodina voňavých??

Život na vesnici...

16. srpna 2011 v 16:37 | Vitamínová K*

Život na vesnici

Já jako třináctiletá holka jsem se narodila ve městě a už v něm třináct let žiju. Město je to sice menší ale město to je. Bydlím v ani malém ani velkém rodiném domku skoro v centru, no spíše uplně.
Jako malá jsem si říkala "Narodila jsem se ve městě a také ve městě zemřu". Město pro mě bylo to nejlepší bydliště jaké mohlo být. Do školy jsem to měla kousek (ale to i teď) a do školky také. Naši několikrát říkali že se přestěhujem ale já jsem nechtěla, nechtěla jsem přijít o kamarády a o můj rodný domek.
Na vesnici jsem jezdila tak jednou za tři měsíce k babičce na moravu. Nikdy jsem tam nechtěla moc jezdit, jezdila jsem tam jen proto že tam mám všechny mé sestřenice a ráda jsem si s nima povídala, hrála hry a dělala blbosti. Vesnice mě nekdy nepřitahovala. Bylo to jen město to co uvázlo v mém srdíčku.
Teď když jedu k babičce, ohromě se tam těším. Poznala jsem že je tam krásný vzduch, ticho a samozřejmě klid. Nejezdí tam náklaďáky, všude je zeleno, příroda vynohrady prostě nádhera. Lituju že jsme se tankrát nepřestěhovali, že jsem byla tak hloupá. Neustále prosím naše aby jsme tam jeli a o prázdninách tam chci zůstat aspoň měsíc.
Do budoucna plánuju postavit si rodiný domek někde na vesnici s velikou zahradou, aby moje děti poznali hned od začátku jak je ta příroda krásná a jak jí my lidi ničíme.
Když jsem někde sama v přírodě, je tam ticho tak mě to uklidňuje. Plánuju že si sebou budu brát bloček a budu psát příběhy, které píšu opravdu ráda.

Maturita, aneb co mě čeká

15. srpna 2011 v 16:38 | Vitamínová K*

MATURITA

aneb to co mě časem čeká

Nyní jsem teprve v sedmé třídě ale už teď bych si měla rozmýšlet na jakou půjdu školu, co bych se chtěla vyučit nebo vystudovat. Kde bych chtěla pracovat.
Pro mě je to tak trochu problém. Napadá mě asi deset věcí kam bych chtěla jít na školu. Výtvarná škola, učitelka matematiky, fyziky, zdravotní škola a spousta dalších. Teď už se jenom rozhodnout.
Jisté ale je že chci odmaturovat. Maturita je pro mě důležitá. Člověk s maturitou si schání mnohem lépe práci když mám mamaturita oproti lidem kteří maturitu nemají. Vždyť teď to je vidět jaká je nezaměstnanost.
Když bych měla maturitu, tak bych měla i maturitní ples. Juchů :) Pamatuju si když můj bratranec maturoval. To byli krásné fotky a z tech fotek bylo popznat že to byla veliká zábava. Už se vidím až budu mít na sobě ty krásné šaty :) ( pokud tedy odmaturuju :))
Tak to by bylo asi všechno k tématu maturita

Co jsem vám nepověděla...

14. srpna 2011 v 17:20 | Vitamínová K*
Víte o tom že jsem vám celou dobu kecala??Prostě jsem vám Kecala Vy jste si celou dobu mysleli že tu není a nebude žádný článek když jsem pryč,ale já jsem se pokusila přednastavit článek na každý den...tak jo :) užívejte si prázdniny :) Páčko :)

P.S. pokud si myslíte že jsem tyto články zkopírovala z jiného blogu, tak si to myslte dobře,ale ty blogy byly moje :)

Loučení...

13. srpna 2011 v 11:23 | Vitamínová K*
Přišla jsem se s vámi rozloučit,páč asi tak kolem dvanácté hodiny odjíždím směr Čachnov :) Docela se tam už i těším,ale štve mě že je tak hnusně :( No co nadělám :( Snad bude aspoň jeden den pěkně....Jinak užívejte si zbytek prázdnin a mějte se hezky blogově :)

aFFS OBÍHAT NEBUDU,PROTOŽE NEBUDE ČAS A KDYŽ BUDE TAK MI STEJNĚ NEJDOU VKLÁDAT KOMENTÁŘE PŘES BLOG...TAKŽE :)

BLOGU NECHÁM VOLNÝ PRŮBĚH,TAK SE TU PROSÍM NEPOZABÍJEJTE :)

Tak jo :) Jdu se najst a frčím na Čachnov :)
Papík blogeříi :)

Jsem na Formsring...

12. srpna 2011 v 16:13 | Vitamínová K*
No tak asi tak před chvilkou jsem si založila Formspring...docela by mě zajímalo k čemu je to dobré,ale no co :) už jsem si ho založila :) Každopádně budu ráda kdy mi tam napíšete, protože už mě začínají štvát ty anglické otázky...cjci nějaké české :)
Jinak už máme doma počítač takže Super :) Budu to tu moct rozjet, jenže problém: Zítra jedu pryč. Ano. Zítra jedu na souustředění od Orijentačního běhu a potom možná pojdeu k tetě ...nevím :( Takže to tu rozjedu asi tak někdy v Září.Bohužel.
Články přednastavovat nebudu, protože vy by jste si je stejně nepřečetli,takže by to bylo na nic :(

Tak já frčím balit :)

www.formspring.me/vitaminek

Nový začátek.....

9. srpna 2011 v 18:54 | Vitamínová K*
Tam kde něco končí, jinde něco nového začíná a tak je to i stímto blogem.
Vše co zde bylo jsem smazala a začínám odznova.
S tímto blogem mám spoustu plánů do budoucnosti ajenom doufám že vy budete spokojení.
Nyní bych vás chtěla poprosit,zda se mezi vámi náhodou nenachází nějaký dobrý človíček,který by mi udělal do začátku nějaký design, abych zde nemusela mít tento obyčejný dess, který má každý druhý mový blog.
Prosím vás, držte mi palce při rozjzezdu tohoto blogu.